Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: error
sl: napaka

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od
