Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: error
sq: gabim

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
