Geocoder (8.x-2.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: error
fr: erreur

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Output format
fr: Format de sortie

en: About
fr: À propos

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Geocoder settings
fr: Paramètres de Geocoder
