Geocoder (8.x-2.0-alpha5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: error
he: שגיאות

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Features
he: פיצ'רים

en: Output format
he: תבנית פלט

en: About
he: אודות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
