Geocoder (8.x-2.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: error
tr: hata

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Features
tr: Özellikler

en: Output format
tr: Çıkış biçimi

en: About
tr: Hakkında

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
