Geocoder (8.x-2.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: error
fi: virhe

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Output format
fi: Tulostusmuoto

en: About
fi: Tietoja

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
