Geocoder (8.x-2.0-alpha6) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: error
km: កំហុស

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: About
km: អំពី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
