Geocoder (8.x-2.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: error
uk: помилка

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Features
uk: Властивості

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: About
uk: Про модуль

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Multi-value input handling
uk: Обробка введення множинних значень

en: Geocoder settings
uk: Налаштування геокодувальника
