Geocoder (8.x-2.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: error
vi: lỗi

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Features
vi: Tính năng

en: Output format
vi: Định dạng xuất

en: About
vi: Giới thiệu

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
