Geocoder (8.x-2.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
