Geocoder (8.x-2.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: error
gl: erro

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Output format
gl: Formato de saída

en: About
gl: Información

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
