Geocoder (8.x-2.0-alpha7) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: error
ja: エラー

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Features
ja: フィーチャー

en: Output format
ja: 出力書式

en: About
ja: アバウト

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
