Geocoder (8.x-2.0-alpha8) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: error
bn: ত্রুটি

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
