Geocoder (8.x-2.0-alpha8) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: error
it: errore

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Features
it: Funzionalità

en: Output format
it: Formato di output

en: About
it: Informazioni

en: Weight for @title
it: Peso per @title
