Geocoder (8.x-2.0-alpha8) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: error
te: సమస్య

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి
