Geocoder (8.x-2.11) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Origin
kn: ಮೂಲ
