Geocoder (8.x-3.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Plugin
ka: ჩანართი
