Geocoder (8.x-3.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
