Geocoder (8.x-3.0-alpha3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Add
os: Бафтау
