Geocoder (8.x-3.0-beta1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Configuration
et: Seadistus

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Not set
et: Pole määratud

en: Referer
et: Viitaja

en: Hide field
et: Peida väli

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Disable field
et: Keela väli

en: Geocode address
et: Aadressi geo-kodeerimine
