Geocoder (8.x-3.0-beta5) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: Throttle
fil: Hadlang

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: - Select -
fil: - Pumili -
