Geocoder (8.x-3.0-beta5) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
