Geocoder (8.x-3.0-beta8) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Version
ku: وەشان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Throttle
ku: خنکاندن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
