Geocoder (8.x-3.12) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Version
ast: Versión

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: Configuration
ast: Configuración
