Geocoder (8.x-3.13) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Version
km: កំណែ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Throttle
km: បិទ/​បើក​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
