Geocoder (8.x-3.14) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Version
tr: Sürüm

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Add
tr: Ekle

en: Throttle
tr: Kısıtlama

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Limit
tr: Sınır

en: Period
tr: Nokta

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Output format
tr: Çıkış biçimi

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Referer
tr: Yönlendiren

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
