Geocoder (8.x-3.16) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Version
hr: Inačica

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: Configuration
hr: Postavke

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Period
hr: Točka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
