Geocoder (8.x-3.17) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Version
el: Έκδοση

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Throttle
el: Απόπνιξη

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Limit
el: Όριο

en: Period
el: Περίοδος

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
