Geocoder (8.x-3.19) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Version
be: Версія

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Add
be: Дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Throttle
be: Рэгулятар

en: Configuration
be: Налады

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Weight for @title
be: Вага для @title
