Geocoder (8.x-3.20) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Version
hu: Verzió

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: ID
hu: Azonosító

en: Throttle
hu: Visszafogó

en: Configuration
hu: Beállítás

en: API key
hu: API kulcs

en: Limit
hu: Korlát

en: Period
hu: Pont

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Output format
hu: Kimenet formája

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: User agent
hu: Ügyfél

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Origin
hu: Kezdőpont

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: Referer
hu: Hivatkozó

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Geocoder settings
hu: Geocoder beállítások
