Geocoder (8.x-3.21) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Limit
gu: મર્યાદા
