Geocoder (8.x-3.21) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Version
id: Versi

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Client ID
id: ID Klien

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: API key
id: Kunci API

en: Limit
id: Batas

en: Period
id: Periode

en: Output format
id: Format keluaran

en: Base URL
id: URL dasar

en: Machine name
id: Nama mesin

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Not set
id: Tidak disetel

en: Weight for @title
id: Bobot @title
