Geocoder (8.x-3.21) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Throttle
oc: Autoregulacion

en: Configuration
oc: Configuracion

en: API key
oc: Clau API

en: Period
oc: Periòde

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Private key
oc: Clau privada

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
