Geocoder (8.x-3.21) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Version
ro: Versiune

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: Configuration
ro: Configurație

en: API key
ro: Cheia API

en: Limit
ro: Limită

en: Output format
ro: Formatul de ieșire

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Origin
ro: Origine

en: Not set
ro: Nu este setat

en: Referer
ro: Sursa

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Access Token
ro: Token de acces
