Geocoder (8.x-3.22) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Version
ja: バージョン

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Add
ja: 追加

en: Throttle
ja: スロットル

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Limit
ja: 制限

en: Period
ja: 期間

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Output format
ja: 出力書式

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: User agent
ja: ユーザエージェント

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Origin
ja: 原点

en: Not set
ja: 未設定

en: Referer
ja: リファラー

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
