Geocoder (8.x-3.25) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: ID
eu: IDa

en: Throttle
eu: Bizkortu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Limit
eu: Muga

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua
