Geocoder (8.x-3.28) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Version
te: సంచిక

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం
