Geocoder (8.x-3.29) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Version
cs: Verze

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Throttle
cs: Urychlení

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Countries
cs: Země

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Private key
cs: Soukromý klíč

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Referer
cs: Odkazující stránka

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
