Geocoder (8.x-3.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Version
am: ሥሪት

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ
