Geocoder (8.x-3.3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Version
gl: Versión

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Throttle
gl: Regulación

en: Configuration
gl: Configuración

en: Limit
gl: Límite

en: Period
gl: Periodo

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Providers
gl: Proveedores

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
