Geocoder (8.x-3.3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Version
jv: Versi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Period
jv: Periode

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Warning message
jv: Welingan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
