Geocoder (8.x-3.4) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Throttle
sv: Lastbegränsning

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Limit
sv: Begränsning

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Output format
sv: Utmatningsformat

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Use SSL
sv: Används SSL

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Origin
sv: Ursprung

en: Not set
sv: Ej inställd

en: Providers
sv: Leverantörer

en: Referer
sv: Refererare

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
