Geocoder (8.x-3.7) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण
