Geocoder (8.x-3.8) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Throttle
dz: མར་ཕབ།
