Geocoder (8.x-3.8) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Version
nn: Versjon

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Throttle
nn: Begrensing

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
