Geocoder (8.x-3.8) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Version
sq: Versioni

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Throttle
sq: Valvola

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
