Geocoder (8.x-3.8) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
