Geocoder (8.x-4.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Warning message
my: သတိပေးချက်
