Geocoder (8.x-4.13) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Version
bs: Verzija

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Locale
bs: Lokal

en: Output format
bs: Izlazni format
