Geocoder (8.x-4.13) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Version
pl: Wersja

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Throttle
pl: Zapobieganie przeciążeniu

en: Locale
pl: Język

en: API Key
pl: Klucz API

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Countries
pl: Kraje

en: API key
pl: Klucz API

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Period
pl: Okres

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: User agent
pl: Przeglądarka

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Origin
pl: Źródło

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Referer
pl: Odwołujący

en: Bounds
pl: Granice

en: Geocoder
pl: Geokoder

en: Hide field
pl: Ukryj pole

en: Location type
pl: Typ lokalizacji

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Multi-value input handling
pl: Obsługa danych wielowartościowych

en: Geocoder settings
pl: Ustawienia geokodowania

en: Disable field
pl: Wyłącz pole
